0 € 0
Cena celkem:0 Kč

Kuchynské linky

Chcete si zaobstarať kuchynskú linku na mieru? Alebo hľadáte už hotovú kuchyňu? U nás si vyberie každý


/ — Html
Zobrazit více informací

Kuchynské linky

Chcete si zaobstarať kuchynskú linku na mieru? Alebo hľadáte už hotovú kuchyňu? U nás si vyberie každý


/ — Html

Kuchyňa je centrom domova, miestom prvého ranného stretnutia rodiny, priestorom, kde doma často trávite najviac času. Kuchynská linka je jednoducho srdcom domova, je miestom večerného stretnutia po náročnom dni, ale aj miestom, ktoré je plné kulinárskych zážitkov. Iba príjemný priestor nás dokáže každý deň príjemne naladiť.
Kuchynská linka je dominantným kusom nábytku každej kuchyne – je v zásade neprehliadnuteľná a často aj nenahraditeľná. Je tým, čo na prvý pohľad upúta každého návštevníka, ale zároveň pre Vás vytvára priestor, v ktorom sa VY musíte dobre cítiť a v ktorom sa Vám bude príjemne pracovať.

Moderná kuchynská linka musí byť nielen praktická, ale aj krásna.Kuchynské linky OPTIMA spĺňajú všetky požiadavky kladené na moderné kuchyne. Zákazník má možnosť vytvoriť si kuchynskú linku podľa vlastnej fantázie. Nepreberné množstvo farebných kombinácie- a prevedení Vám ponúka vytvoriť naozaj originálny interiér. Samozrejmosťou je kompletná dodávka kuchyne vrátane montáže. Radi Vám poradíme s riešením práve toho Vášho interiéru – kuchynská linka od nás bude skutočným srdcom Vášho domova …

Prezrite si galériu zostáv kuchynských liniek a nechajte sa inšpirovať.

Môžete tiež využiť nezáväzne DOPYTOVÝ FORMULÁR na vypracovanie kompletnej ponuky vrátane 3D návrhu budúcej kuchynskej linky. Stačí vyplniť formulár, poslať pôdorysný nákres daného priestoru ao zvyšok sa postaráme.

Katalóg kuchynských liniek OPTIMA vrátane schematických nákresov jednotlivých prvkov nájdete v sekcii na stiahnutie.

Kuchynské linky na mieruPripravili sme pre Vás grafický program Supersektor 3D , ktorý Vám pomôže nielen pri vizualizáciu nábytku a lepšiu orientáciu v priestore, ale umožní Vám odoslania nakreslené zostavy do systému k nacenenie.


Kuchynský sektor OPTIMA je rozsiahla nábytková rada, ktorá svojou variabilnosťou, funkčnosťou a cenou uspokojí náročného zákazníka. Spĺňa všetky požiadavky kladené na moderné kuchyne. Sektor sa vyrába v troch variantoch, ktoré sa líšia prevedením čelných plôch:
  • OPTIMA
    - Čelné plochy sú vyrobené z laminovanej drevotriesky oblepené 2 mm ABS hranou
  • OPTIMA PLUS
    - Čelné plochy sú vyrobené z MDF dosky ozdobne frézované a zalisované folií
  • OPTIMA LAK
    - Čelné plochy sú vyrobené z MDF dosky ozdobne frézované a nalakované vysoko odolným polyuretánovým lakom.

Široká ponuka prvkov umožňuje zákazníkovi zostaviť kuchynskú linku podľa svojich potrieb a možností. OPTIMA ponúka zaujímavé a cenovo dostupné riešenie od malých až po veľké rohové zostavy. Užívateľský komfort zvyšuje množstvo praktických doplnkov: závesný program, rampy, vencové lišty, osvetlenie a mnoho ďalších. Základný rad možno na želanie doplniť o výrobu atypických prvkov. Použité materiály spĺňajú zdravotné normy.


Korpusy sú vyrobené z 18 mm laminovanej drevotriesky. Všetky hrany sú olepené odolnou 0,5mm ABS.
Dvierka sú osadené klipovým závesmi od firmy SH SYSTEM HOLZ. Pre tiché dovretí kuchynských dvierok sú použité tlmiče. Vyklápanie dvierok zaisťujú plynokvapalinové vzpery.
Rámy skiel sú štandardne dodávané v prevedení lamino (OPTIMA) alebo prelis (OPTIMA PLUS, LAK) Na želanie je možné sklo zasadiť do ALU rámu.
Horné skrinky sú osadené závesným kovaním s možnosťou nastavenia v troch osiach. Toto kovanie uľahčuje montáž a čiastočne eliminuje nerovnosť múrov.
Spodné skrinky a vysoké skrine sú osadené rektifikačnými nožičkami s výškou 100, 120 alebo 150 mm, ktoré umožnia rovnakej nábytku aj na nerovnej podlahe. Nôžky sú prekryté soklovými lištami. Na zásuvky sú použité kovové METABOX od firmy SH SYSTEM HOLZ. Na želanie môže byť nábytok vybavený kovaním od firmy MEPLA.
Pracovné dosky sú vyrobené z laminovanej drevotriesky a potiahnuté vysokotlakovým laminátom. Hrúbka pracovnej dosky je 28 alebo 38 mm.

© 2022 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena